dowolna

Bliźniaki Rumia - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Rumia,pomorskie

2 150 000 zł607 m² 3 542,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 433 m²

Na sprzedaż idealna nieruchomość pod inwestycję o łącznej powierzchni około 607 m2 znajdująca się w centrum miasta Rumi. Lokalizacja zapewnia nam dostęp do pełnego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

715 000 zł105 m² 6 783,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Szereg środkowy - 4 pokoje z ogródkiem i garażem na osiedlu avenue, położony w Rumi, przy ulicy Dębogórskiej sprzedam lub zamienię na dom wolnostojący ewentualnie bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

735 000 zł105 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Janowo

Janowo,Rumia

980 000 zł250 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:510 m²

NA sprzedaż dom dwurodzinny na działce 510 m2 W rumi. Nieruchomość złożona jest z: parter 94 m2 : * pokój 16 m2 * pokój 15 m2 * pokój 13 m2 * pokój 16 m2 * kuchnia 12m2 * łazienka 10 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ceynowy

Rumia,pomorskie

750 000 zł67 m² 11 194 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szukasz nowoczesnego bliźniaka w Rumi? Ta oferta jest dla Ciebie. Atuty: - świetna lokalizacja, - duży ogród, - funkcjonalne oraz nowoczesne wykończenie, - bliskość komunikacji miejskiej. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krasickiego

Lotnisko,Rumia

869 000 zł180 m² 4 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu domów jednorodzinnych w Rumi. Dom Dom dwukondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 180 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krasickiego

Lotnisko,Rumia

3 900 zł180 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Oferuję na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi Lotnisko przy ulicy Krasickiego. Preferowany najem długoterminowy - proszę o telefon po więcej szczegółów. Najem dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nagietkowa

Rumia,pomorskie

959 000 zł187 m² 5 123,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę domu. Dom wolnostojący W rumi Z garażem. Dużo zieleni, staw. Nieruchomość zlokalizowana w zacisznej uliczce, spokojnej okolicy wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lipowa

Rumia,pomorskie

2 400 zł160 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - wynajem długoterminowy. Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego. Nieruchomość położona w Rumi, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

599 000 zł139 m² 4 308,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2021r. w Rumi! Dom o pow.całkowitej 139,03m / użytkowej 130,01m składa się z trzech kondygnacji. Parter (48,64m ) składa się z: salonu (35,91m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

799 000 zł192 m² 4 161,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²