dowolna

Domy wolnostojące Rumia - Lista ogłoszeń domów na sprzedaż

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 990 000 zł250 m² 11 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

<!-startfragment-> Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Rumi. Nieruchomość została wybudowana w 2003 roku i znajduje się na dużej, malowniczej działce z własnym stawem.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł285 m² 5 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z 2017 roku. Powierzchnia całkowita budynku to 285 m2, natomiast użytkowa ok. 130 m2. Dom posadowiony jest na działce narożnej 570m2. Dom jest całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

934 000 zł112 m² 9 092,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 102,72 m , położonego na 1. piętrze domu wolnostojącego przy ul. Różanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 948 000 zł408 m² 4 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami | Rumia | 279 m | działka 810 m Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zlokalizowany w Rumia przy ul. Wita Stwosza Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 198 000 zł240 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny, a może nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta w Rumii przy ul. Zielarskiej to propozycja, która daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rumi ul Czarnieckiego. Dom o powierzchni całkowitej około 200m2, użytkowej około 158,40m2, posadowiony na działce 575m2. Budynek z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł84,50 m² 13 597,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 84,5 m , usytuowany na działce o powierzchni 330 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł234,20 m² 6 660,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa oferta w Pepper House. Dwulokalowy dom wolnostojący - bliźniak o nierównych połówkach, odrębne wejścia. i odrębne bramy wjazdowe na posesję. Unikatowy projekt, który sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł183 m² 4 639,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i cenionej części miasta Rumia - Stara Rumia. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o dwóch niezależnych lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący po kapitalnym remoncie - Rumia, ul. Hetmańska Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części miasta Rumia - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł600 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony dom wolnostojący w Rumii Jest świetną prosperującą gotową inwestycją. Aktualnie - wszystkie dziesięć mieszkań jest wynajęte. O K O L.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł137 m² 6 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom wolnostojący mieszkalno-usługowy w sercu Rumii na ul. Tatrzańskiej Dom idealny dla dużej rodziny, dwóch rodzin (osobne wejścia) lub jako inwestycja pod wynajem pracowniczy, biura lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł447,15 m² 5 143,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:746 m²

Szukasz dużego domu Z możliwością zarabiania W spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - dom wolnostojący - 8 pokoi - 2 niezależne mieszkania (stali najemcy) - lokal usługowy -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł257,07 m² 3 695,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom wolnostojący w Rumi - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 257,07 m2, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 120 m , położony w cichej, spokojnej okolicy przy ul. Objazdowej w Rumi, a jednocześnie w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł120 m² 7 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący o powierzchni około 120 m , usytuowany w Rumi, w cenionej dzielnicy Stara Rumia. Nieruchomość znajduje się na łatwej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł490 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:846 m²

Zadbany z ogromnym potencjałem i wydzielonymi mieszkaniami dom na sprzedaż o pow.całkowitej 490m2 / użytkowej 345m2 w Rumi. Działka o pow.846m2. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł178 m² 6 455,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Rumia to dynamicznie rozwijające się miasto w województwie pomorskim, położone na pograniczu Trójmiasta, tuż przy granicy z Gdynią. Liczy około 50 tysięcy mieszkańców i wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł260 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:437 m²

Dom z ogromnym potencjałem | spokojna część Rumi | bardzo dobra komunikacja lokalizacja: rumia to prężnie rozwijająca się miasto które ciągle się rozbudowuje stając się coraz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stwosza

Rumia,pomorskie

1 948 000 zł408 m² 4 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała Rzeka,Rumia

1 050 000 zł110 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rumi, położony przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury. Dom o powierzchni całkowitej 110m2, użytkowej 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sychty

Rumia,pomorskie

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:557 m²

Atrakcyjna oferta! Komfortowy dom w spokojnej okolicy w Rumi położony przy ul. ks. Sychty - przestronny, funkcjonalny, w doskonałej lokalizacji! Dom wolnostojący położony w Rumi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

997 000 zł240 m² 4 154,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:891 m²

Nowa oferta W naszym biurze - tylko w naszym biurze! Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony dom wolnostojący w centrum Rumi. 6-pokojowy dom z możliwością przerobienia na dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 660 000 zł285 m² 5 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marzanny

Rumia,pomorskie

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Rumi - wysoki standard, garaż, spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m , położony na działce 550 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Derdowskiego

Rumia,pomorskie

799 000 zł93 m² 8 591,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:561 m²

Oferta dostępna tylko w gaudium. Przedmiotem oferty jest kameralny dom wolnostojący w Rumi przy ul. Derdowskiego. Wszystkie zdjęcia oferty (17) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Stara Rumia,Rumia

950 000 zł183 m² 5 191,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 749 000 zł241 m² 7 261,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Rumia | Dom wolnostojący 240,85 m | 6 pomieszczeń + garaż | Smart Home I W zielonej części Rumi Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Rumia,pomorskie

1 659 000 zł313 m² 5 300,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji - komfort, przestrzeń i natura Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 313 m (użytkowa 245,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 660 000 zł285 m² 5 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 660 000 zł285 m² 5 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 799 000 zł241 m² 7 469,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Rumi nieopodal Parku Handlowego Auchan. Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość przystanku autobusowego i skm. W pobliżu znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Rumia,pomorskie

739 000 zł185 m² 3 999,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

dla biura! Nowa, niższa cena :) lokalizacja: na sprzedaż duży dom wolnostojący o ogromnym potencjale, położony w jednej z najspokojniejszych i najbardziej cenionych dzielnic Rumi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 660 000 zł285 m² 5 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzywe Koło

Rumia,pomorskie

1 700 000 zł500 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący w Rumii, posadowiony na działce o pow. 1136m2. Nieruchomość wybudowana w roku 1993, składająca się z parteru, piętra i poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szmelta,Rumia

1 300 000 zł302 m² 4 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:708 m²

Wyjątkowy dom w prestiżowej dzielnicy Rumi - Szmelta Na sprzedaż oferujemy przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 306 m (244 m użytkowej), położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 850 000 zł285 m² 6 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Janowo,Rumia

899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż - Dom wolnostojący w Rumi Janowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w sercu Rumi Janowo. Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 850 000 zł285 m² 6 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 799 000 zł241 m² 7 469,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Przepiękny, nowoczesny, wolnostojący dom W rumi. Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 240 m , położony na zadbanej, płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

1 349 000 zł209 m² 6 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:768 m²

Dom W centrum rumi nowa cena atuty: - duża, prostokątna działka - zamontowana fotowoltaika 10 kw i pompa ciepła - dobrze doświetlony, ekspozycja na 4 strony świata - pierwszy właściciel -.