Serce 0 Ulubione

Domy nad morzem Rumia - Oferty sprzedaży lub wynajmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

820 000 zł134 m² 6 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | ostani szereg skrajny | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł203,80 m² 6 373,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Tylko U nas! Funkcjonalny dom z układem półpięter, tarasem, balkonem i klimatyzacją - idealny do życia, z możliwością wynajmu lub prowadzenia działalności. Działka 434.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży pięknie urządzonego domu z ogródkiem w zabudowie segmentowej, położonego w Rumii przy ul. Morelowej, charakteryzującego się niskimi kosztami utrzymania,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł120 m² 7 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący o powierzchni około 120 m , usytuowany w Rumi, w cenionej dzielnicy Stara Rumia. Nieruchomość znajduje się na łatwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Rumia to dynamicznie rozwijające się miasto w województwie pomorskim, położone na pograniczu Trójmiasta, tuż przy granicy z Gdynią. Liczy około 50 tysięcy mieszkańców i wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł113,20 m² 7 588,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Oferta dostępna wyłącznie wpolska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 73,6 m2 ( powierzchnia całkowita po podłodze 113,2 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł136 m² 7 272,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi, o powierzchni całkowitej 136,40 m (użytkowa 107,19 m), położony na działce 320 m.Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Górniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130,95 m² 8 018,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszamy na prezentację trzypoziomowego budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej położonego na kameralnym i zadbanym osiedlu w Rumi przy ulicy Herberta. Lokalizacja Rumia jest.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł136 m² 7 272,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł137 m² 6 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom wolnostojący mieszkalno-usługowy w sercu Rumii na ul. Tatrzańskiej Dom idealny dla dużej rodziny, dwóch rodzin (osobne wejścia) lub jako inwestycja pod wynajem pracowniczy, biura lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł381 m² 3 937,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:441 m²

Dom z niezależnym apartamentem, idealny dla 2 rodzin lub inwestycji Rumia, ul. Jagodowa obejrzyj filmik - portal ogranicza ilość zdjęć! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł240 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:233 m²

Trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej (pow. Użytkowa 170m2) na działce o pow. 233m2 w Rumi. Opis domu: dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 1999 roku, zamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

820 000 zł134 m² 6 114,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | 11 domów | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy 7 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

2 450 000 zł217 m² 11 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowa Atrakcyjna cena tylko do końca miesiąca! Komfortowy dom położony w spokojnej okolicy w Rumi, przy ul. Kwiatowej. Dom o użytkowej powierzchni 217,34m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baczyńskiego

Rumia,pomorskie

2 100 000 zł195 m² 10 785,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Atuty: - cicha i spokojna okolica, - na przeciwko domu tereny zielone, plac zabaw oraz boisko, - starannie zagospodarowany ogród z wysoką zielenią zapewnia kameralność i naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rumia,pomorskie

1 799 000 zł133 m² 13 546,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Zadzwoń i zapytaj o wirtualny spacer, z opcją łatwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Lotnisko,Rumia

890 000 zł134 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej | Prywatny ogród i garaż | Stan deweloperski | Doskonała lokalizacja blisko morza| Bez pcc| Bez Prowizji | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 749 000 zł241 m² 7 261,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Rumia | Dom wolnostojący 240,85 m | 6 pomieszczeń + garaż | Smart Home I W zielonej części Rumi Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Lotnisko,Rumia

510 000 zł77 m² 6 623,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:165 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Rumii , składająca się z: - działki gruntowej o pow. 165 m2 - budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Rumia,pomorskie

2 500 000 zł595 m² 4 202 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rumia! Piękny zakątek nad Bałtykiem! Prezentujemy obiekt produkcyjno-biurowy /mieszkaniowy/ 595m2. Usytuowany na działce 1100m2. osiedla domów wolno-stojących pomiędzy pięknymi ulicami miasta Rumia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Rumia,pomorskie

1 070 000 zł260 m² 4 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:585 m²

Do sprzedaży oferujemy atrakcyjny dom trzypiętrowy położony w Rumii (pomorskie), najprężniej rozwijającej się części małego trójmiasta. Świetna lokalizacja na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Rumia,pomorskie

599 000 zł98 m² 6 143,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:375 m²

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 87,5 m2, z ogródkiem usytuowane na parterze wolnostojącego domu jednorodzinnego. Mieszkanie po remoncie wykończone w bardzo dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rumia,pomorskie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Niewielki dom wolnostojący usytuowany wśród zieleni w cichej i spokojnej okolicy na północnych rubieżach miasta. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 50 m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

932 400 zł180 m² 5 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Zadbany i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej ok 180m2/użytkowej 116,15m2 w Rumi. Dom położony w bardzo cichej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

949 000 zł134 m² 7 076,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biura The House Nieruchomości. The house nieruchomości przedstawia Unikalna oferta sprzedaży przestronnego (134,11m2) segmentu w zabudowie szeregowej, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rumia

Rumia,pomorskie

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny dom z ogrodem do wynajęcia w Rumi o powierzchni około 180m2. Działka około 320m2. Dom po częściowym remoncie. Składa się z dwóch kondygnacji i podpiwniczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tuwima

Lotnisko,Rumia

690 000 zł128 m² 5 390,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom typu bliźniak, ocieplony, z garażem, cały podpiwniczony, ze stromym dachem krytym blachodachówką. Na parterze przedsionek 2 mkw, kuchnia 12 mkw z pełnym wyposażeniem jak zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:728 m²

Oferta dla inwestora. Dom jednorodzinny w Rumi z możliwością prowadzenia działalności, 5 pokoi (7) + kuchnia, siłownia, gabinet (z niezależnym wejściem), garaż, powiat wejherowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwaliowa

Rumia,pomorskie

1 450 000 zł400 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Piękny dom na sprzedaż. - zadbany ogród - silownia - garaz na dwa samochody - 3 lazienki - biuro / gabinet - pralnia Zapraszam do kontaktu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lotnisko

Lotnisko,Rumia

820 000 zł180 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom - 6 pokojowy o pow. 180m2 w zabudowie szeregowej z garażem w nowoczesnej aranżacji usytuowany jest w atrakcyjnej dzielnicy Rumi o pow. działki 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bydgoska

Janowo,Rumia

950 000 zł259 m² 3 667,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:684 m²

Na sprzedaż dom o pow. 259 m2 na działce o pow. 684 m2 w Rumi-Janowie. 6 pokoi, 2 łazienki, garaż na 2 auta, pom. gosp., duży ogród! Powierzchnia i wysoki standard domu idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

610 000 zł182 m² 3 351,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Słoneczne i niebanalne domy w Rumi, o pow. 182 m2, wykonane z materiałów najwyższej jakości! Ogród, salon, jadalnia i sypialnie od południa - słońce przez cały dzień!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Broniewskiego

Rumia,pomorskie

680 000 zł220 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Sprzedam dom szeregowy w Rumi - segment skrajny poludniowo-zachodni. Cena: 680.000 PLN Piętrowy dom wielopoziomowy o powierzchni użytkowej 220 m2 plus - położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grunwaldzka

Rumia,pomorskie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Sprzedam domek dwurodzinny ,działka 537m/2 działka mieszkalno usługowa do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Janowo

Janowo,Rumia

560 000 zł200 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom położony w bardzo atrakcyjnej okolicy, 15 minut do centrum Gdyni. Świetna komunikacja (skm i zkm). Blisko szkoła, przedszkole. Dom nasłoneczniony, działka również. Na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

280 000 zł101 m² 2 772,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

połowa domu wolnostojącego położonego w cichej okolicy, w lesie. Dla osób ceniących spokój i otoczenie przyrody. Dom zbudowany jest z gazobetonu i cegły. Okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Malczewskiego

Biała Rzeka,Rumia

3 000 zł300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

parter -salon 30 metrow kwdratowych -kuchnia z jadalnia -wc z umywalka I pietro -salon 30 metrow kwadratowych -2 pokoje -lazienka z wanna