dowolna

Mieszkania na poddaszu Rumia - Oferty sprzedaży i najmu

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

660 000 zł62,15 m² 10 619,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kupujący nie placi prowizji! spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu - zakup możliwy dla obywateli spoza uni europejskiej. Rumia - janowo Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

2 350 zł41,26 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem i zewnętrznym miejscem postojowym W rumi. Zapraszamy do wynajmu komfortowego i bardzo słonecznego mieszkania położonego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł53,91 m² 59,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem dla maksymalnie 4 osób - najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy. Dostępne od 1 lipca Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, położone blisko centrum Rumii, pod lasem. Osiedle Jachtowa stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł113,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie wpolska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 73,6 m2 ( powierzchnia całkowita po podłodze 113,2 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 000 zł151,40 m² 9 907,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego w Rumii przy ulicy Morskiej o powierzchni użytkowej 81,40m2 składające się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł88,97 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem - 88,97 m ul. Dolna, rumi. Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 88,97 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł110,37 m² 6 342,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 110 m2, zlokalizowany w miejscowości Dębogórze Wybudowania przy samej granicy z Rumią. Nieruchomość bezczynszowa, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 800 zł136,44 m² 7 628,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

0 % dla Kupującego! Nowa kameralna inwestycja Morelowe Domy w Rumi. Odbiór 2027r. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Kompleks energooszczędnych trzykondygnacyjnych domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł109,29 m² 8 408,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mamy dla Państwa w ofercie bezczynszowe, dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie, z dużym tarasem i balkonem o powierzchni 109,29 m2 w Rumi przy ulicy Rajskiej! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł61,78 m² 12 123,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł85 m² 9 282,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: - 4 pokoje w nowym budownictwie, - przestronne poddasze użytkowe- do własnej aranżacji, - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł41,85 m² 10 633,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dwustronne, jasne i przytulne mieszkanie znajdujące się w centrum Rumi. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Dębogórze - Wybudowanie, na granicy administracyjnej z miejscowością Rumia. Duży metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona jest Rumi tuż obok Parku Starowiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł66,22 m² 9 030,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł59,61 m² 12 162,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona tuż obok Parku Starowiejskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł85 m² 6 341,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze o powierzchni 56,77 m2 w odświeżonej kamienicy w Rumi. Budynek przeszedł remont elewacji oraz dachu, co znacząco podnosi komfort.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80,26 m² 9 955,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (80,26m2) z dużym tarasem w kameralnej zabudowie! atuty nieruchmości: nowe budownictwo, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł102 m² 8 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie w Rumi przy ul. Dębogórskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni około 102 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł134 m² 8 723,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

<!-startfragment-> Słoneczny dom z ogrodem i kominkiem | Rumia- 15 min do plaży! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej wynoszącej 134,11.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opis nieruchomości: komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja - 3-pokojowe mieszkanie w Rumi! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jachtowa

Rumia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa oferta W mio casa! Mieszkanie z namiastką domu? Jeśli szukasz nieruchomości z osobnym wejściem i klatką schodową, poddaszem, na kameralnym i spokojnym osiedlu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jałowcowa

Rumia,pomorskie