dowolna

Domy z poddaszem Rumia - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Dom: powierzchnia całkowita ok 150m/2 natomiast powierzchnia użytkowa domu to 134,34m/2 Parter: - salon z wyjściem na taras i kameralny ogródek; - w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł185,54 m² 5 281,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom szeregowy z ogrodem i garażem w inwestycji w centrum Rumi Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment w nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 952 zł104,68 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom 6 pokojowy W zabudowie szeregowej, planowany odbiór marzec/kwiecień 2026, stan deweloperski lokal 30a/2 dom Mieszkanie o pow. 104,68m2 usytuowane w środkowej części szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Nowoczesne domy szeregowe w Rumii, w stanie deweloperskim - doskonałe miejsce do życia. Przedstawiamy nowe domy szeregowe na sprzedaż, wykonane w nowoczesnej technologii, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 299 000 zł282 m² 4 606,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - przestronne i jasne wnętrza - zabudowa kuchenna wysokiej jakości - dwa niezależne wejścia - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 948 000 zł408 m² 4 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami | Rumia | 279 m | działka 810 m Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zlokalizowany w Rumia przy ul. Wita Stwosza Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł240 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:233 m²

Trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej (pow. Użytkowa 170m2) na działce o pow. 233m2 w Rumi. Opis domu: dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 1999 roku, zamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł145,54 m² 6 733,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:95 m²

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2025r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 600 zł136,44 m² 7 304,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Nowa , kameralna inwestycja trzypoziomowych domów Z poddaszem I prywatnymi ogrodami powstaje W spokojnej części rumi przy ulicy morelowej! osiedle morelowe to propozycja skierowana do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł195,03 m² 8 152,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Stylowy dom w sercu Rumi. Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 195,03m oraz użytkowej 131,88m , położony na działce 425 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł162 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Przepiękny rodzinny dom W sercu rumi janowo, szybkie wydanie oferta dostępna tylko W naszym biurze lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi dzielnicy Janowo, przy ul. Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wraz poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł145,54 m² 6 733,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Rumi, w stanie deweloperskim (po odbiorach), w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o pow. 134 m2 z poddaszem około 40 m2, w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Szmelta,Rumia

2 190 000 zł240 m² 9 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom w Rumi w otulinie lasu w dzielnicy Szmelta. Dom wykonany z bardzo wysokich jakościowo materiałów z dużą dbałością o szczegóły. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

820 000 zł134 m² 6 114,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | 11 domów | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy 7 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

2 450 000 zł217 m² 11 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowa Atrakcyjna cena tylko do końca miesiąca! Komfortowy dom położony w spokojnej okolicy w Rumi, przy ul. Kwiatowej. Dom o użytkowej powierzchni 217,34m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Dom na sprzedaż - Rumia, ul. Kwiatowa Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Janowo,Rumia

1 999 000 zł260 m² 7 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w spokojnej okolicy Rumi Janowo, w sąsiedztwie niskiej, kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała Rzeka,Rumia

1 050 000 zł110 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rumi, położony przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury. Dom o powierzchni całkowitej 110m2, użytkowej 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Janowo,Rumia

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Janowo,Rumia

1 330 000 zł165 m² 8 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni ok.165 m2 posadowiony na działce o powierzchni 799 m2. Atuty nieruchomości: - kominek z płaszczem wodnym i dwufunkcyjny piec gazowy, - sauna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czereśniowa

Rumia,pomorskie

769 000 zł102 m² 7 543,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Rezerwacja Na sprzedaż - nowy dom szeregowy w Rumi (2024 r.) | Gotowy do zamieszkania! Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu szeregowego z 2024 roku, zlokalizowanego na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sychty

Rumia,pomorskie

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:557 m²

Atrakcyjna oferta! Komfortowy dom w spokojnej okolicy w Rumi położony przy ul. ks. Sychty - przestronny, funkcjonalny, w doskonałej lokalizacji! Dom wolnostojący położony w Rumi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Biała Rzeka,Rumia

1 230 000 zł169 m² 7 278,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:147 m²

NA sprzedaż duży 7 - pokojowy dom szeregowy Z ogródkiem I garażem - rumia! Wyjątkowy dom stworzony z myślą o rodzinie, która szuka harmonii między komfortem, funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Janowo,Rumia

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Lotnisko,Rumia

890 000 zł134 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:55 m²

Osiedle nowoczesnych domów szeregowych w Rumi z dala od zgiełku ulicznego, w pobliżu terenów zielonych. Bez pcc! Bez Prowizji od kupującego! W ofercie dwa modele domów: - 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

349 000 zł124 m² 2 821,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny położony na piętrze domu wielorodzinnego w ścisłym centrum Rumi. Powierzchnia: 123,68 m2 W skład lokalu wchodzą: * 4 ustawne pokoje *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielniana

Rumia,pomorskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: millennium Nieruchomości prezentuje: dom z działką przy ulicy Cegielnianej w Rumi Zapraszamy do wyjątkowej oferty- dom jednorodzinny usytuowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 660 000 zł285 m² 5 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z 2017 roku. Powierzchnia całkowita budynku to 285 m2, natomiast użytkowa ok. 130 m2. Dom posadowiony jest na działce narożnej 570m2. Dom jest całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

829 000 zł118 m² 7 025,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamknięte osiedle domów w zabudowie szeregowej w Rumii. Doskonała lokalizacja w pobliżu sklepów, punktów usługowych, szkoły i przedszkola. Domy dwupoziomowe, z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Janowo,Rumia

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 395 000 zł204 m² 6 838,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego ul. Cyprysowa, 84-230 Rumia Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej w Rumi. Idealny dla rodziny, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wyspiańskiego

Rumia,pomorskie

1 059 000 zł210 m² 5 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przestronny dom w Rumi - komfortowa lokalizacja, duży ogród, wyjątkowy potencjał Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży skrajnego segmentu szeregowca położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Rumia,pomorskie

1 580 000 zł488 m² 3 235,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:673 m²

Bez prowizji od kupującego Lokal usługowo-produkcyjny z dużym potencjałem wraz z komfortowym mieszkaniem i działką. Lokalizacja: dom znajduje się w Rumi na ulicy Zakopiańskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Lotnisko,Rumia

890 000 zł134 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej | Prywatny ogród i garaż | Stan deweloperski | Doskonała lokalizacja blisko morza| Bez pcc| Bez Prowizji | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Szmelta,Rumia

3 770 000 zł320 m² 11 781,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 280 m2 usytuowany na dużej działce 1350 m2, znajdujący się w malowniczej części Rumi - Szmelta. Okolica zachwyca pięknymi widokami na las, rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolejowa

Janowo,Rumia

1 250 000 zł150 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 749 000 zł241 m² 7 261,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Rumia | Dom wolnostojący 240,85 m | 6 pomieszczeń + garaż | Smart Home I W zielonej części Rumi Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 660 000 zł285 m² 5 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²