cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Rumia - Oferty sprzedaży nieruchomości
475 ogłoszeń
Od najnowszych
475 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
Apartament z garażem, ul. Marzanny
Rumia,pomorskie
723 800 zł65,80 m² 11 000 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Dom z garażem Rumia
Rumia,pomorskie
1 079 000 zł100 m² 10 790 zł/m²
589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²
849 000 zł70,27 m² 12 081,97 zł/m²
600 000 zł45,11 m² 13 300,82 zł/m²
1 080 000 zł110 m² 9 818,18 zł/m²
699 000 zł98,62 m² 7 087,81 zł/m²
697 000 zł58,65 m² 11 884,06 zł/m²
675 000 zł68,64 m² 9 833,92 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierosa
Rumia,pomorskie
459 000 zł35,38 m² 12 973,43 zł/m²
870 000 zł183 m² 4 754,10 zł/m²
699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
475 000 zł36,84 m² 12 893,59 zł/m²
1 000 000 zł260 m² 3 846,15 zł/m²
899 000 zł95,37 m² 9 426,44 zł/m²
699 000 zł2 232 m² 313,17 zł/m²
530 000 zł48,70 m² 10 882,96 zł/m²
580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²
679 000 zł55,28 m² 12 282,92 zł/m²
Rynek pierwotny
850 000 zł97,30 m² 8 735,87 zł/m²
Dom z garażem, ul. Górnicza
Rumia,pomorskie
1 149 000 zł178 m² 6 455,06 zł/m²
519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²
585 000 zł49,72 m² 11 765,89 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna
Rumia,pomorskie
520 000 zł51,62 m² 10 073,61 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Cyprysowa
Rumia,pomorskie
1 299 000 zł203,80 m² 6 373,90 zł/m²
660 000 zł62,15 m² 10 619,47 zł/m²
677 000 zł52,76 m² 12 831,69 zł/m²
Lokal handlowy
Rumia,pomorskie
740 000 zł60,40 m² 12 251,66 zł/m²
Dom z garażem, ul. Partyzantów
Rumia,pomorskie
1 250 000 zł145 m² 8 620,69 zł/m²
899 000 zł99 m² 9 080,81 zł/m²
1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Rumia,pomorskie
620 000 zł120 m² 5 167 zł/m²
Dom z garażem, ul. Oliwska
Rumia,pomorskie
1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²
Dom szeregowy
Rumia,pomorskie
1 199 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²
579 000 zł49,03 m² 11 809,10 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Rumia
Włącz powiadomienia