dowolna

Bliźniaki Rumia - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Szmelta,Rumia

990 000 zł165 m² 6 017,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż całkowicie odnowiony dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 164,51m oraz pow. użytkowej 106,06m , posadowiony na działce o pow. 360m , zlokalizowany w Rumi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Rumia,pomorskie

970 000 zł145 m² 6 695,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nowa inwestycja deweloperska - w Rumi, ul. Kasprowicza Powierzchnia każdego lokalu: 139,79 m2 | Cena: 970 000 zł za lokal 1 | Działka: ok. 295,6 m2 Na sprzedaż nowoczesne, dwukondygnacyjne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Rumia,pomorskie

950 000 zł165 m² 5 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Przedsprzedaż. Oferta w przygotowaniu. Zapraszam do indywidualnej prezentacji pięknego domu o powierzchni 165 m2 + osobny lokal mieszkalny o powierzchni 43 m2 po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szmelta,Rumia

1 300 000 zł302 m² 4 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:708 m²

Wyjątkowy dom w prestiżowej dzielnicy Rumi - Szmelta Na sprzedaż oferujemy przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 306 m (244 m użytkowej), położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

1 500 000 zł136 m² 11 045,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

Jeśli poszukujesz domu wraz z działką inwestycyjną w Rumi, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. W ofercie naszego biura jest dom o powierzchni użytkowej 135.8m2, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 300 000 zł121 m² 10 741,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 121,03 m (pow. użytkowa 116,95 m ), znajdujący się w Rumi, w otoczeniu niskiej zabudowy i bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Rumia,pomorskie

769 000 zł118 m² 6 477 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:32 m²

Twój nowy, bezpieczny w sercu Rumi Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miejskich udogodnień? To idealne miejsce dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rumia,pomorskie

919 000 zł121 m² 7 576,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż przestronne mieszkanie pięciopokojowe, o powierzchni całkowitej 121,30 m2 oraz użytkowej 119,70m2 ul Cegielniana w Rumi. Budynek z 2021 roku, ekspozycja okien dwustronna, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Biała Rzeka,Rumia

769 000 zł119 m² 6 477,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oferta dotyczy domu nr 12a Opis inwestycji Lokalizacja osiedla zapewnia dostęp do bogatej infrastruktury usługowej, w tym sklepów, punktów usługowych, przedszkola, placu zabaw oraz boiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Biała Rzeka,Rumia

909 678 zł153 m² 5 933,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Stylowy dom w Rumii na zamkniętym osiedlu. Na parterze domu znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz toaleta. Na piętrze są aż 3 sypialnie, duża łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Biała Rzeka,Rumia

769 000 zł118 m² 6 516,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Stylowy dom w Rumii na zamkniętym osiedlu. 150 m od przystanku autobusowego. To idealny adres dla osób, które żyją nowocześnie: cenią spokój, ale też lubią spędzać czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Biała Rzeka,Rumia

909 678 zł153 m² 5 934 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kawa o poranku we własnym ogrodzie? Zamieszkaj w stylowym domu w Rumi i poczuj się bezpiecznie (na osiedlu zamontowano 2 szlabany). Każdy lokal posiada indywidualny garaż. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Biała Rzeka,Rumia

769 000 zł119 m² 6 477,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Prezentuję Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, na zamkniętym osiedlu w samym centrum Rumi, a jednocześnie z dala od miastowego zgiełku. Świetnie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Biała Rzeka,Rumia

769 000 zł119 m² 6 477,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Biała Rzeka,Rumia

769 000 zł119 m² 6 477,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją - osiedlem domów w Rumi. Oferujemy nowoczesne, stylowe domy w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Szmelta,Rumia

1 090 000 zł165 m² 6 625,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Rumia,pomorskie

620 000 zł98 m² 6 331,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:593 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w rumi przy ul. Kopernika. Dom bliźniak z 3 kondygnacjami oraz balkonem. Wyżej wymieniony dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Rumia,pomorskie

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Przedsprzedaż do 11.05! Oferta w przygotowaniu. Zapraszam do indywidualnej prezentacji pięknego domu o powierzchni 165 m2 + osobny lokal mieszkalny o powierzchni 43 m2 po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Janowo,Rumia

899 000 zł136 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Rumi przy ulicy Górniczej nieopodal Galerii Rumia. Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość przystanku autobusowego i skm. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

769 000 zł118 m² 6 509,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:196 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fredry

Rumia,pomorskie

825 798 zł118 m² 6 989,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ogłoszenie nowej inwestycji w Rumi Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej Termin realizacji: II kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Szmelta,Rumia

1 190 000 zł165 m² 7 233,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Rumia,pomorskie

933 306 zł118 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Zapolskiej 12 - Twój nowy, bezpieczny w sercu Rumi Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miejskich udogodnień? Osiedle Zapolskiej 12 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Unikalna Nieruchomość na Osiedlu w Starej Rumii - Komfort i Spokój Zapraszamy do zakupu nietuzinkowej nieruchomości w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Rumi. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Unikalna Nieruchomość na Osiedlu w Starej Rumi - Komfort i Spokój Zapraszamy do zakupu nietuzinkowej nieruchomości w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Rumi. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

933 306 zł118 m² 7 909,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:77 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 500 000 zł353 m² 4 249,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:619 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 353 m2 usytuowany na działce 619 m2, znajdujący się w Rumi. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego, gdzie znajdziemy wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

933 306 zł118 m² 7 909,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedla, postawione zostaną dwa szlabany wjazdowe. Dzięki temu rozwiązaniu, dostęp do osiedla będzie ściśle kontrolowany, co zwiększy poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zapolskiej

Rumia,pomorskie

910 987 zł118 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Brak pcc dla każdego kupującego || Dostępne również inne domy Opis: na sprzedaż dom w Rumii o powierzchni 118,31 m2 , do każdego domu przynależy indywidualny garaż. Jest to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Szmelta,Rumia

1 290 000 zł165 m² 7 841,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zapolskiej

Biała Rzeka,Rumia

921 492 zł118 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 118,14 w zabudowie bliźniaczej. To kameralna, nowoczesna zabudowa stylowych domów, zaprojektowana z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zapolskiej

Biała Rzeka,Rumia

897 864 zł118 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fredry

Rumia,pomorskie

903 771 zł118 m² 7 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

899 156 zł118 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Do sprzedaży oferujemy 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji deweloperskiej w Rumii. Planowany termin odbioru - IV kwartał 2026r. Lokal składa się z: poziom 0: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodziewiczówny

Rumia,pomorskie

970 000 zł148 m² 6 531,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

R e Z E R W A C J A Zaciszna okolica stanowiąca bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni - Rumia - jedna z najprężniej rozwijających się gmin ościennych Trójmiasta - to wymarzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

897 864 zł118 m² 7 589,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Rodzinny dom w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej z ogrodem! 10/90 - kup dom teraz za zapłać 90 % jego wartości przed odbiorem domu na początku 2026 roku. Uwaga: niektóre bliźniaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

933 306 zł118 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:79 m²

Rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem od zachodu! Podpisz umowę rezerwacyjną do 29 listopada 2024 r., a zyskasz - gwarancję ceny przy umowie deweloperskiej! - bon na wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Rumia,pomorskie

922 820 zł153 m² 6 019,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Chciałbym zaprezentować Państwu osiedle nowoczesnych a jednocześnie bardzo stylowych domów w Rumii, zaprojektowanych z myślą o wygodzie mieszkańców. Osiedle wkomponowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Rumia,pomorskie

934 650 zł153 m² 6 096,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-