dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rumia

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

723 800 zł65,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Te komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone jest w kameralnym budynku, w spokojnej części Rumi gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł53,26 m² 8 430,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na drugim piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w III etapie inwestycji Zielone Błonia w Rumi. Zielone Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł53,23 m² 8 435,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na pierwszym piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w III etapie inwestycji Zielone Błonia w Rumi. Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł48,13 m² 9 121,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na trzecim piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w III etapie inwestycji Zielone Błonia w Rumi. Zielone Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

600 000 zł45,11 m² 13 300,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na cenionym Osiedlu Ostoja w Rumi z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł110 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Rumia | 110 m | dwupoziomowe Z potencjałem Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, niezwykle przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 110 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł98,62 m² 7 087,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni użytkowej ok. 98,6 m , położone w Rumi przy ul. Wiązowej -.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł58,65 m² 11 884,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma prywatnymi ogrodami, z własnym miejscem oarkingowym, położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł77,26 m² 9 176,81 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten 77-metrowy segment środkowy położony tuż przy wjeździe na osiedle to wygodna przestrzeń dla rodziny, która lubi wygodę i dobrą organizację dnia. Na parterze mamy hol z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł85,77 m² 8 732,66 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oto przestronny, 85-metrowy dom z tradycyjnym podziałem na strefy. Na parterze, gdzie toczy się życie codziennie mamy jasną kuchnię, łazienkę, garderobę tuż przy wejściu oraz duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł77,26 m² 9 047,37 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł68,64 m² 9 833,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe | 68,64 M | rumia janowo, ul. Krakowska Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z wygodnym dostępem do miasta i natury? To mieszkanie jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł35,38 m² 12 973,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, zlokalizowane w samym centrum Rumi. Lokal jest obecnie w trakcie kapitalnego remontu, co oznacza, że.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł183 m² 4 754,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i cenionej części miasta Rumia - Stara Rumia. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o dwóch niezależnych lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jest 3 pokojowe atrakcyjne mieszkanie ( 68 m2) w centrum Rumi mieszczące się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku na strzeżonym i monitorowanym osiedlu Rumia Park budynek Zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł68,64 m² 9 833,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wysokie 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w Rumi (janowo) przy ul. Krakowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł36,84 m² 12 893,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania dostępna tylko W biurze onyx home. Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze kameralnego budynku z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 991 zł63,87 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki, wc oraz balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 079 zł59,11 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 991 zł59,01 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł260 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:437 m²

Dom z ogromnym potencjałem | spokojna część Rumi | bardzo dobra komunikacja lokalizacja: rumia to prężnie rozwijająca się miasto które ciągle się rozbudowuje stając się coraz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł95,37 m² 9 426,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Lokal dostępny wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 100 m w budynku szeregowym z 2024 roku. Lokal jest dwukondygnacyjny i został.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

100 zł/m²40,58 m² 4 058 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz idealnej przestrzeni dla swojej firmy? Tylko w ofercie Mio Casa nowe lokale użytkowe na wynajem w Rumi przy ul. Piłsudzkiego - doskonałe miejsce na biuro, gabinet, punkt usługowy czy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 079 000 zł100 m² 10 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

NA sprzedaż połowa domu W zabudowie bliźniaczej Z garażem blaszanym I tarasem - rumia! lokalizacja: świetna lokalizacja, zielona okolica, idealna dla rodzin z dziećmi. W kilka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 232 m² 313,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Działka budowlana 2232 m - Rumia, ul. Św. Józefa, obręb 22 Zlokalizowana w spokojnej i prestiżowej części Rumi, na pograniczu Parku Krajobrazowego. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,70 m² 10 882,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Rumia, os. Rumia Park - 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nieruchomość zlokalizowana na strzeżonym osiedlu, zrealizowanym przez dewelopera Semeko. Unikalny projekt lokalu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Oferta przestronnego, 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł55,28 m² 12 282,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na styku rumi I redy - komfort, styl I przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,78 m2 z przynależną komórką lokatorską - 2,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

52,50 zł/m²80 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal usługowy o powierzchni 80,5m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal jest wykończony, aktualnie wynajmowany, co stanowi doskonałą okazję inwestycyjną. Do lokalu przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,30 m² 8 735,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł178 m² 6 455,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o niestandardowym charakterze, położony w spokojnej, zielonej części Rumia, tuż przy granicy z Gdynia. Nieruchomość zachwyca klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jeziornej w Rumi. Osiedle: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł49,72 m² 11 765,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Błoń Janowskich w Rumi Opis mieszkania: na sprzedaż nowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w nowym budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Rumia

Rumia,pomorskie

799 000 zł113 m² 7 070,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z 2020 roku, położone na ogrodzonym osiedlu Camellia w Rumi. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, bardzo dobrą ekspozycją względem stron.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł51,62 m² 10 073,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,62 m , położone w nowoczesnej inwestycji Młoda Rumia przy ul. Jeziornej. Lokal posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł203,80 m² 6 373,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Tylko U nas! Funkcjonalny dom z układem półpięter, tarasem, balkonem i klimatyzacją - idealny do życia, z możliwością wynajmu lub prowadzenia działalności. Działka 434.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł62,15 m² 10 619,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kupujący nie placi prowizji! spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu - zakup możliwy dla obywateli spoza uni europejskiej. Rumia - janowo Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41,59 m² 57,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia w Rumi Janowo przy ul.Żeglarzy BUDYNEK: Budownictwo z 2022r. Zadbana klatka, zabezpieczona domofonem. Osiedle monitorowane, blok.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł52,76 m² 12 831,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wysoki standard i ogródek w prestiżowej Rumi - miejsce w hali i komórka w cenie opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,76 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Rumia,pomorskie

740 000 zł60,40 m² 12 251,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w Rumi. Lokal usytuowany jest na parterze budynku usługowo-mieszkalnego położonego przy ulicy o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł145 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przestronny dom szeregowy z ogrodem | wysoki standard | garaż | poddasze do aranżacji! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony na spokojnym i kameralnym osiedlu Żurawia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł99 m² 9 080,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Dom w zabudowie szeregowej z 2011 roku o powierzchni 99 m2 (powierzchnia po podłodze ok 110 m2 ) 4 pokoje z możliwością łatwego przerobienia na 5 pokoi. Gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży pięknie urządzonego domu z ogródkiem w zabudowie segmentowej, położonego w Rumii przy ul. Morelowej, charakteryzującego się niskimi kosztami utrzymania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł81,03 m² 8 379,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 81,03m2 Planowana data odbioru mieszkania to Wrzesień 2026r. Etap budowy pozwala na wprowadzenie zmian aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką przy Błoniach Janowskich Wynajmę komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Grunwaldzka

Rumia,pomorskie

38 125 zł1 525 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Magazyn o pow. 1525m.kw., zlokalizowany w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej. Konstrukcja stalowa, posadzka betonowa, wjazd z poziomu gruntu poprzez dwie bramy o wymiarach 3,5x3,8m, docieplenie,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł120 m² 5 167 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

____piękny zakątek nad Bałtykiem! ___rumia! __dębogórze-Wybudowanie Piętro domu na sprzedaż! Przy ul. Dębogórska dom mieszkalny Parter piętro i strych Na 1 piętrze mieszkanie 120m2. na.